Magnetosfera

Okazało się, że magnetosfera Jowisza jest asymetryczna i że z jednej strony wypływają z niej wielkie ilości jonów i elektronów. Więcej »

Przestrzeń i czas

Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą nas poza fizykę, którą znamy, i będą wymagały nowego zrozumienia natury przestrzeni i czasu. Więcej »

 

Inżynieria materiałowa

Inżynierowie są wciąż bardzo poszukiwani, dlatego właśnie coraz więcej oso stawia na studia inżynierskie. Jest to nie tylko budownictwo czy budowa maszyn, ale popularna stała się również inżynieria materiałowa. Jest to kierunek dosyć trudny, który wymaga ścisłego myślenia, jednak dobra praca po nim jest właściwie gwarantowana. Inżynieria już od wielu lat wiedzie prym wśród kierunków najbardziej popularnych i obleganych. Wiadomo, że po studiach inżynierskich można łatwo znaleźć dobrą pracę, ponieważ wciąż poszukuje się fachowców. Osoby nastawione na sukces i dobre zarobki, powinny wybierać studia, które gwarantują dobrą pracę, trzeba jednak pamiętać, ze kierunki ścisłe są trudne i czasami po prostu ciężko sobie z nimi poradzić Kierunki studiów jest bardzo wiele i tak naprawdę każdy z nich może dać możliwość znalezienia dobrej pracy. Nie zawsze jest to tak samo dobrze płatna praca, ale można starać się o awanse zawodowe, które pozwalają na zwiększenie kwalifikacji,a tym samym późniejszych zarobków w pracy. Osoby po studiach uznawane są za rzetelne i dlatego chętnie daje się im lepsze stanowiska.