Magnetosfera

Okazało się, że magnetosfera Jowisza jest asymetryczna i że z jednej strony wypływają z niej wielkie ilości jonów i elektronów. Więcej »

Przestrzeń i czas

Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą nas poza fizykę, którą znamy, i będą wymagały nowego zrozumienia natury przestrzeni i czasu. Więcej »

 

Kryminologia studia z przyszłością

Kierunków studiów na popularnych uczelniach jest bardzo wiele. Coraz większą popularnością cieszą się jednak mniej znane kierunki, ostatnią na wielkie zainteresowanie zasłużyły studia coaching, ponieważ praca w tym zawodzie okazuje się być dzisiaj dobrze płatna i wciąż poszukuje się takich osób. Warto więc pójść w tym kierunku, choć mnóstwo osób decyduje się także na kierunek, jakim jest kryminologia studia takie bywają bardzo ciekawe i dają mnóstwo możliwości na późniejszą karierę. Nie są to bardzo popularne kierunki, jednak tym lepiej, gdyż mniejsza jest konkurencja w późniejszym znalezieni pracy. Na uczelniach znaleźć można nie tylko studia dla świeckich, ale również dla duchownych, którzy chcą podnieść swoją edukację. Mnóstwo kierunków na studiach dziennych i zaocznych cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród osób, które poszukują dobrego źródła edukacji. Także ci, którzy swoje kwalifikacje chcą podnieść, mogą udać się na studia podyplomowe Bielsko Biała, gdzie odbywają się zajęcia na różnego rodzaju kierunkach, pozwalające w uzupełnieniu wiedzy.