Magnetosfera

Okazało się, że magnetosfera Jowisza jest asymetryczna i że z jednej strony wypływają z niej wielkie ilości jonów i elektronów. Więcej »

Przestrzeń i czas

Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą nas poza fizykę, którą znamy, i będą wymagały nowego zrozumienia natury przestrzeni i czasu. Więcej »

 

Psychologia studia w dużym mieście

Popularnym kierunkiem stał się coaching studia podyplomowe dla osób, które chcą podnosić swoje zainteresowania i kwalifikacje w tym zakresie. Okazuje się, że jest to zawód aktualnie bardzo pożądany i coraz więcej osób decyduje się pójść w tym kierunku. Mnóstwo młodych osób interesuje administracja studia na dobrej uczelni pozwalają zdobyć odpowiednie wykształcenie, które pozwoli znaleźć pracę w tej właśnie branży. Kierunki wybierane przez młodych ludzi są bardzo różne, na przykład bezpieczeństwo publiczne studia te każdego roku przyjmują coraz więcej osób zainteresowanych, choć wciąż najpopularniejsza jest chyba psychologia studia na tym kierunku skierowane są jednak do osób ambitnych i wytrwałych, ponieważ nauki jest dużo, trzeba również przygotować się na sporą ilość praktyk. Ludzie wybierają studia głównie ze względu na własne zainteresowania lub też na ścieżkę przyszłej kariery. Coraz częściej zdarza się, że na studia zapisują się osoby po trzydziestce, które nareszcie zrozumiały, w jakim kierunku chcą się rozwijać.