Magnetosfera

Okazało się, że magnetosfera Jowisza jest asymetryczna i że z jednej strony wypływają z niej wielkie ilości jonów i elektronów. Więcej »

Przestrzeń i czas

Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą nas poza fizykę, którą znamy, i będą wymagały nowego zrozumienia natury przestrzeni i czasu. Więcej »

 

Studia biologia, coaching i inne

image W Polsce każdego roku na studia zapisuje się mnóstwo osób w różnym wieku. Najbardziej oblegane są studia pedagogiczne, choć coraz częściej widuje się wzrost zainteresowania kierunkami ścisłymi. Studia biologia to bardzo dobry kierunek, który przyciąga miłośników przyrody oraz osoby zainteresowane późniejszą pracą w laboratorium lub ośrodkach przyrodniczych. Kierunków studiów jest bardzo wiele, a jeżeli ktoś wybiera studia poznań, może liczyć na to, że znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie. Na uczelniach do wyboru są studia inżynierskie i magisterskie, nawet na mniej popularne kierunki, takie jak coaching studia te wybierane są jednak przez bardzo wiele osób młodych, które swoją przyszłość widzą w tej branży. Osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje również znajdą coś dla siebie, ponieważ studia podyplomowe Warszawa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i coraz więcej osób chętnie korzysta z ofert szkół wyższych. Właściwie większość młodych osób wybiera w dzisiejszych czasach studia, które mają im zapewnić szansę na dobrą karierę w przyszłości.