Magnetosfera

Okazało się, że magnetosfera Jowisza jest asymetryczna i że z jednej strony wypływają z niej wielkie ilości jonów i elektronów. Więcej »

Przestrzeń i czas

Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą nas poza fizykę, którą znamy, i będą wymagały nowego zrozumienia natury przestrzeni i czasu. Więcej »

 

Studia inżynierskie kierunki popularne

image Wciąż bardzo popularne są studia informatyczne kierunki bywają różne, jednak każdy z nich związany jest z informatyką. Bardzo wiele osób wybiera takie studia, ponieważ jest po nich bardzo duża szansa na dobrą pracę w korporacjach lub na założenie własnej działalności. W zależności od zainteresować, młodzi ludzie wybierają różne kierunki studiów, są to często mechatronika studia na tym kierunku co prawda skupiają głównie młodych mężczyzn, jednak jest to dobra droga do przyszłej kariery. Oczywiście warto zwrócić uwagę na studia inżynierskie kierunki takie jak budownictwo czy budowa maszyn są bardzo popularne, gdyż zapotrzebowania na dobrych inżynierów wciąż rośnie, nic więc dziwnego, że kierunki te przyciągają coraz więcej osób nastawionych na sukces zawodowy. Duże miasta zapewniają wiele możliwości, studia Warszawa przyciągają studentów jak magnes. W stolicy każdego roku pojawia się coraz więcej studentów, którzy rozpoczynają naukę na najbardziej renomowanych uczelniach, które dają im możliwości pełnej edukacji.