Magnetosfera

Okazało się, że magnetosfera Jowisza jest asymetryczna i że z jednej strony wypływają z niej wielkie ilości jonów i elektronów. Więcej »

Przestrzeń i czas

Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą nas poza fizykę, którą znamy, i będą wymagały nowego zrozumienia natury przestrzeni i czasu. Więcej »

 

Studia Katowice

image Informatyka studia Kielce to wciąż bardzo popularny kierunek, po którym bardzo łatwo można znaleźć pracę, gdyż informatycy wciąż są poszukiwani. Osoby, które decydują się na takie studia mogą się bardzo wiele nauczyć i zdobyć profesjonalną wiedzę na temat komputerów. Dużym zainteresowaniem cieszy się również kosmetologia studia na tym kierunku przyciągają wiele dziewcząt, które chcą w przyszłości pracować jako kosmetyczki. Jak się okazuje, wszystkie studia dają szansę na późniejszą karierę. Często wybierana jest również praca socjalna studia te pomagają zwiększyć wiedzę na temat prawa socjalnego oraz pracy z ludźmi, przyciąga to bardzo wiele osób chętnych, a każda z nich zdecydowana jest pomagać innym. Dobre uczelnie znaleźć można w każdym większym mieście, studia Katowice przyciągają ludzi dobrymi wynikami oraz opinią uczelni na poziomie. Dzięki temu ludzie mają możliwość zdobycia dobrej edukacji i mieć szanse na lepsza przyszłość, ponieważ im lepiej zdane studia, tym większa szansa na osiągniecie sukcesu zawodowego w przyszłej pracy.