Magnetosfera

Okazało się, że magnetosfera Jowisza jest asymetryczna i że z jednej strony wypływają z niej wielkie ilości jonów i elektronów. Więcej »

Przestrzeń i czas

Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą nas poza fizykę, którą znamy, i będą wymagały nowego zrozumienia natury przestrzeni i czasu. Więcej »

 

Studia online dla pracujących

Coraz więcej pojawia się możliwości dla studentów, zwłaszcza tych, którzy pracują. Wiadomo, że osobom pracujących z małych miejscowości, czasem bardzo trudno jest dojechać, nawet raz na dwa tygodnie do uczelni. Dlatego właśnie wprowadzono studia online, które pozwalają na pobieranie nauk przez internet. Sieć daje bardzo wiele możliwości, a studia przez internet nie muszą być wcale gorsze od studiów stacjonarnych, ponieważ pozwalają na zdobycie tego samego poziomu wiedzy. A ważne są przecież umiejętności oraz praktyka zawodowa. Studiować można teraz wszędzie, a coraz więcej Polaków decyduje się podjąć studia w Wielkiej Brytanii, ponieważ dają one znacznie więcej możliwości późniejszego rozwoju oraz znalezienia pracy za granicą. Ludzie chodzą na studia po to, aby mieć możliwość rozwoju kariery i znalezienia dobrze płatnej pracy. Czasami jednak nie wystarczy pięć lat studiów, zwłaszcza, jeżeli chce się liczyć na awans zawodowy. Studia podyplomowe Bielsko to oferta dla wszystkich osób, które myślą o podjęciu dalszej edukacji, aby podnieć swoje kwalifikacje.