Magnetosfera

Okazało się, że magnetosfera Jowisza jest asymetryczna i że z jednej strony wypływają z niej wielkie ilości jonów i elektronów. Więcej »

Przestrzeń i czas

Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą nas poza fizykę, którą znamy, i będą wymagały nowego zrozumienia natury przestrzeni i czasu. Więcej »

 

Studia podyplomowe coaching popularny kierunek

image Coraz bardziej popularne stają się kierunki studiów ścisłych, ponieważ okazuje się, że łatwiej po nich znaleźć dobrą pracę. Studia inżynieria każdego roku przyjmują mnóstwo młodych osób, zainteresowanych takimi kierunkami, nastawionych na dobrą edukację. Niesłabnącą popularnością cieszy się również pedagogika studia na tym kierunku zrzeszają całą masę młodych kobiet i mężczyzn, którzy chcą podjąć edukację. W dużych miastach znaleźć można wiele dobrych uczelni, które oferują doskonałe warunki do nauki, zarówno w systemie zaocznym, jak i stacjonarnym. Coraz więcej osób decyduje się również na studia podyplomowe Śląsk to region, w którym uczelnie przyjmują coraz więcej osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje. I to w najróżniejszych kierunkach. Nie jest to już tylko pedagogika, znacznie rozwinęły się kierunki na studia podyplomowe coaching stał się bardzo popularny, ponieważ jest to zawód, któremu aktualnie zwiastuje się bardzo dużą karierę. Wiele młodych osób wybiera kierunki nowoczesne, które dopiero raczkują, gdyż w przyszłości może być na nie duże zapotrzebowanie.