Magnetosfera

Okazało się, że magnetosfera Jowisza jest asymetryczna i że z jednej strony wypływają z niej wielkie ilości jonów i elektronów. Więcej »

Przestrzeń i czas

Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą nas poza fizykę, którą znamy, i będą wymagały nowego zrozumienia natury przestrzeni i czasu. Więcej »

 

Studia w Anglii

Coraz więcej Polaków wybiera studia w Anglii, ponieważ wierzy, że zapewniają one znacznie więcej możliwości rozwoju i kariery. Zwłaszcza, że za granicą znaleźć można wszystkie te same kierunki, które znajdziemy w Polsce. Są studia ekonomia, medycyna, kierunki przyrodnicze oraz wiele innych. Osoby, które zainteresowane są czymś innym, na pewno też znajdą coś dla siebie. Bardzo popularna jest również kosmetologia studia te wymagają przygotowania i zapewniają wiele możliwości, także w Anglii, ponieważ brakuje tam dobrych kosmetyczek. Studia w UK cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Polaków, choć dostanie się na dobrą uczelnię w Anglii może być nieco kłopotliwe, ponieważ są tam bardzo wysokie wymagania. Jednak dla chcącego nic trudnego i coraz więcej naszych rodaków pozwala sobie na dobre studia za granicą. Dobre wykształcenie to zwiększona szansa na lepszą karierę i dlatego właśnie dużą wagę przywiązuje się do tego, aby móc uczyć się na najlepszych uczelniach. Studenci są chętni do nauki, a same studia bardzo często bywają dla nich przygodą.